چرا باید از پنکک استفاده کرد؟

بسیاری از افراد برای یکدست و زیباتر نشان دادن و یا پوشاندن عیوب احتمالی پوست صورتشان از پنکک به جای کرم پودر استفاده می کنند. استفاده از پنکک بعنوان زیر ساز آرایش، بیشتر در  افراد با پوست های چرب رایج است. چرا که پنکک بخاطر نوع بافت خود برق پوست را گرفته و مانع از مشخص شدن چربی و برق پوست می شود.

پنکک جنسی فشرده، خشک و پودری دارد که پوشش بسیار مناسبی فراهم می کند و برای پوشاندن انواع لک ها و ناهمواری های پوست و حتی جای زخم های احتمالی، راه حل بسیار مناسبی است. این محصول آرایشی برای افراد با پوست های بسیار چرب ایده آل محسوب می شود؛ زیرا دربرابر گرما و یا تعریق تحت تاثیر قرار نمی گیرد و برای افرادی که از پاک شدن آرایش خود به علت گرما و تعریق شکایت دارند، بسیار مناسب می باشد.

بسیار مهم است که پنکک مناسبی را برای پوست خودتان انتخاب کنید که خواب مناسبی روی پوستتان داشته باشد. هر چه خواب پنکک روی پوست بهتر باشد به زیباتر و طبیعی تر به نظر رسیدن پوست کمک خواهد کرد. البته رنگ و درجه پوشانندگی نیز از مسائلی است که باید متناسب با پوست خود انتخاب نمایید تا چهره شما را شیک تر نشان دهد.

از پیشنهادات ما برای انتخاب پنکک، پنکک دو کاره آمیتیس است که ساختاری نرم و مخملی دارد و سطح پوست را کاملا یکنواخت می سازد. از پیشنهادات دیگر می توان به پنکک های آرت دکو، مک و کلینیک اشاره کرد.

بهتر است تمام صورت خود را به طور یکدست با پنکک بپوشانید تا پوست شما یکنواخت تر به نظر برسد. مثلا اگر از پنککی تیره تر از پوستتان استفاده می کنید، حتما گردن خود را هم بپوشانید تا غیر طبیعی بودن رنگ آن به چشم نیاید.