از بین بردن پف زیر چشم با کرم پودر

هیچ رابطه ای بین خواب کم و پف زیر چشم وجود ندارد. پف های زیر چشم اغلب ژنتیکی هستند و راه حلی برای درمان آن وجود ندارد. اگر چه می توان به وسیله جراحی پلاستیک، لایه چربی که عامل به وجود آمدن پف زیر چشم است را برطرف نمود اما نیازی نیست فورا به سراغ این روش بروید. بلکه می توان با راهکار های ذیل آن ها را پنهان کرد.
می توانید از کرم های دور چشم، کرم پودر و پوشش دهنده های معمولی استفاده کنید. ابتدا دور چشم را با کرم چشم مرطوب کنید تا خشکی آن از بین برود.
سپس از یک کرم حاوی SPF 15 برای زیر چشم هایتان استفاده نمایید. زیرا این کرم ها حاوی افشانه های سبکی هستند که به کاهش تیرگی کمک می کنند.
حتما دقت داشته باشید رنگ کرمی که انتخاب می کنید، با رنگ پوستتان سازگار باشد و آن را گوشه چشم که از قسمت های دیگر تیره تر می باشد، بمالید.
اگر این پوشش دهنده را در قسمت های روشن تر استفاده کنید، پوست صورتتان زیادی روشن و مصنوعی به نظر خواهد آمد.
بدین ترتیب می توانید به راحتی پف زیر چشمتان را بپوشانید. به شرط آن که از رنگ مناسب استفاده کنید. استفاده از رنگ های خیلی روشن و یا خیلی تیره منجر می شود تا توجه دیگران به پف چشمتان بیشتر جلب شود.
برای این کار می توانید از کرم پودر هایی چون کالاس و یا کرم پودر تیوپی آمیتیس که حاوی SPF 15 هستند و بافتی سبک و رنگ بندی متنوع دارند، استفاده نمایید.