اگر می خواهید کرم پودر مایع استفاده کنید

افراد برای پوشاندن عیوب احتمالی صورتشان و یا برای درخشش پوست خود در میهمانی ها از کرم پودر ها استفاده می کنند. این کرم ها در انواع مدل های مختلف پوست از نظر نوع چربی و خشک بودن پوست و رنگ های مختلف پوست ارائه شده اند.

معمولا کرم پودر های مایع در بین بانوان طرفداران بیشتری دارد. چرا که کرم های مایع پوشانندگی بسیار بهتری نسبت به پنکیک ها و … دارند و موجب می شوند یکدست روی پوست بنشیند و صاف و طبیعی به نظر برسد. البته باید نوع پوست خود را نیز در نظر بگیرید.

کرم پودر ها یا مات هستند یا شفاف و براق. افرادی که پوست خشک دارند، باید از کرم های براق استفاده کنند. افراد با پوست چرب نیز بهتر است از کرم های مات استفاده نمایند. افرادی هم که تمایل دارند پوست صورتشان درخشش بیشتری داشته باشد، بایستی از کرم های مایع مرطوب استفاده کنند.

اگر از دست استفاده می کنید، آن را بین دست هایتان بمالید و بعد به حالت دورانی روی پوست خود بزنید. استفاده از اسپانج هم ظاهری طبیعی برای شما به ارمغان می آورد.

پیشنهاد ما برای شما، کرم پودر آمیتیس است، این محصول حاوی اس پی اف ۲۵ درصد می باشد و در نتیجه اگر شما استفاده از ضد آفتاب را در روز فراموش کنید یک محافظت و پوشش در برابر آفتاب برای شما ایجاد می کند. کرم پودر کالاس هم پیشنهاد دیگر ما برای شما است؛ این محصول هم دارای SPF 15 و محافظت کننده پوست در برابر آفتاب می باشد.