چگونه لب های بزرگ را کوچک تر نشان دهیم؟

اکثر افراد دوست دارند لب های بزرگی داشته باشند ولی در میان مردم هستند کسانی که از بزرگی لبهایشان رنج می برند و تمایل دارند که لبهایشان کوچک تر دیده شود . در این آموزش چند راهکار برای کوچک تر نشان داد لب ها پیشنهاد شده است که می توانید از آن ها بهره ببرید:

از رژ لبهای تیره استفاده نکنید. سعی کنید از رنگ های طبیعی و ملایم مثل کالباسی استفاده کنید که درخشندگی کمی دارند؛ زیرا رژ لبهایی که درخشش زیادی دارند باعث می شوند تا لب ها را بزرگ تر دیده شوند.

می توانید از کرم پودر نیز برای این منظور کمک بگیرید. می توانید به وسیله کرم پودر قسمتی از لب های خود را پوشش دهید. بعد از زدن کرم پودر، هرگز به آن قسمت لب (که توسط کرم پودر پنهان کرده اید) رژ لب نزنید. این کار نیز به کوچک تر شدن لبهایتان کمک می کند.

مداد لب نیز می تواند به کوچک جلوه دادن لبها کمک زیادی بکند. سعی کنید از مداد هایی با رنگ های صورتی کم رنگ و روشن استفاده کنید و از رنگ های تیره مانند  قهوه ای پر رنگ ،قرمز و یا صورتی پر رنگ و بنفش، دوری کنید. برای این منظور مدادلب هایی چون مداد لب آمیتیس و یا کالاس می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

سعی کنید برای آرایش بقیه اجزای صورت از رنگ های بسیار ملایم و کمرنگ استفاده نکنید زیرا ممکن است چهره تان بسیار کسل کننده به نظر بیاید. بهتر است آرایش چشم هایتان بسیار زیبا و نمایشی به نظر بیاید. پس از سایه و خط چشم مناسب استفاده کنید. توجه داشته باشید که آرایش اجزای صورت شما باید با رنگ پوستتان مطابقت داشته باشد.