مدل ابرو برای صورت های گرد

انتخاب مدل ابرو ی مناسب، یکی از نکات مهم در داشتن صورتی زیبا و متناسب است. صورت های گرد از آنجا که فاقد هر گونه زاویه هستند، باعث می شود صورت پهن تر از معمول به نظر برسد و صورت چاق تر و پرتر دیده شود ولی به کمک چند ترفند و نکته می توان این مشکل را حل کرد.

در این جا ما سه شکل ابرو برای فرم صورت گرد پیشنهاد می دهیم:

  • زاویه دار تند

این مدل صورت های گرد را لاغر تر و بلند تر نشان می دهد. زیرا زاویه بالا روی صورت به گونه ای عمل می کند که آن را زیاد گرد و پهن نشان ندهد.

  • زاویه دار ملایم

این مدل یکی از بهترین مدل ها برای صورت های گرد است. این شکل ناحیه بالای ابرو و بالای چشم را پهن تر از معمول نشان می دهد و همین نکته باعث بلند تر نشان دادن صورت می شود.

  • شکل S

این شکل از ابرو به شما این اجازه را می دهد که کمان بلندی را بدون زاویه تند داشته باشید. به دست آوردن این شکل آسان است و صورت را نیز بلند تر نشان می دهد.

توصیه می شود افرادی که دارای صورت گرد هستند، از مدل ابرو های صاف و یا گرد خودداری کنند؛ زیرا این مدل ها موجب می شود که چهره گرد تر دیده شود.

پس از دادن شکل مناسب به ابرو ها، می توانید با استفاده از یک مداد ابرو، قسمت های خالی آن را پر کنید تا جلوه طبیعی تری داشته باشد. برای این کار می توانید از برند های معتبری که باعث ریزش ابرو نشوند همچون کوزارت، کالاس، دوسه، ماوالا و علی الخصوص مداد ابرو آمیتیس استفاده نمایید.

مدل ابرو برای صورت های گرد